Germencik Düğün Salonu

Mürv'et Restoran Düğün Salonu Aydın'da düğün salonları arasında ilk sırayı almış, kaliteli ve güleryüzlü hizmet anlayışını ilke edinmiş bir firmadır. Düğün, sünnet, nişan organizasyonların yanı sıra açılış, kokteyl, seminer ve toplantılarada hizmet vermektedir. Yemekli yada yemeksiz yapacağınız düğünlerin kaliteli, ucuz ve şık olması için alanında profesyonel servis personelimizle hizmetinizdeyiz.

2022 - 2023 yılı rezervasyon kayıt işlemlerimiz başlamıştır. Rezervasyon için iletişim bölümündeki numaralarımızdan bizimle irtibata geçebirsiniz. Dilerseniz rezervasyon formumuzu doldurarak işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Firmamız Aydın'da düğün sektöründe faaliyet göstermektedir. Kurulduğumuz günden bu güne müşterilerimizin memnuniyeti ve yoğun ilgisi ile devamlı gelişerek ve büyüyerek Aydın'ın lider düğün mekanlarından biri konumuna gelmiş bulunmaktayız. Bize verilen bu değer karşısında sorumluluklarımızın bilincinde olarak herzaman daha iyiye ilerleme yönündeki kararlılığımız daimi olacaktır...

Mürv'et Restoran Düğün Salonu olarak Aydın Germencik' te kaliteyi uygun fiyatlarla buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz...

Aydın Düğün Salonları ve Aydın Düğün Organizasyonları için en doğru seçimi yapmak adına mutlaka iyi bir araştırma yapmalısınız, sonradan pişman olmamak için.


Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
alt
alt
alt
alt
alt
alt
Hıdırbeyli Mah. İzmir Asfaltı Caddesi No:41 Germencik | Aydın
murvetrestoran@gmail.com
www.murvetrestaurant.com ©
X
Randevu